اتوبار وفادار

درباره باربری تهرانپارس

ما به عنوان بهترین باربری تهران خدمات تخصصی اسباب کشی و حمل بار را در استان تهران به سبکی درست و شیوه ای نوین انجام می دهیم
021-77961414

درباره باربری تهرانپارس

تهرانپارس کوی بزرگی در محدوده منطقه 4 تهران، واقع در شرق پایتخت است و منطقه ای لوکس در شرق تهران محسوب می شود. کیفیت خدمات باربری و حمل و نقل در چنین منطقه ای بایستی به گونه ای باشد که درخور ساختمان ها، منازل و ساکنین شیک آن باشد. بدین منظور مراکز و شرکت های زیادی در شرق تهران و منطقه تهرانپارس تاسیس شده اند. شرکت های باربری به نوعی شرکت های خدماتی محسوب می شوند و در زمینه های بسته بندی و حمل انواع بار به مشتریان خود ارائه خدمت می کنند

درباره باربری تهرانپارس

شرکت اتوبار وفادار با مجوز رسمی از اتحادیه حمل بار و اثاثیه منزل، در شرق تهران تاسیس شده و از همان ابتدای تاسیس خود سعی در ارائه بهترین خدمات با ابداع نوین ترین روشها و مقرون به صرفه ترین هزینه در میان سایر شرکت های رقیب در باربری شرق تهران و باربری تهرانپارس داشته است. رضایت بالای تمام مراکز کسب و کار و اشخاص حقیقی این منطقه و استفاده مستمر و مداوم آنها از خدمات شرکت اتوبار وفادار گویای سطح بالای این کیفیت و تلاش می باشد.

اسباب کشی در تهرانپارس

خدمات اختصاصی باربری تهرانپارس

خدمات شرکت اتوبار وفادار در منطقه شرق تهران و تهرانپارس به طور کلی شامل موارد زیر می باشد:

  • مشاوره رایگان در خصوص باربری شرق تهران و باربری تهرانپارس

مشاورین کاربلد شرکت اتوبار وفادار در خصوص اسباب کشی و حمل بار در منطقه شرق تهران و تهرانپارس و مناطق اطراف مانند باربری حکیمیه به صورت رایگان به ارائه مشاوره و راهنمایی می پردازند.

  • بسته بندی وسایل و لوازم منزل به هنگام اسباب کشی

در یک اصطلاح عامیانه گفته می شود که هر بار اسباب کشی برابر با یک آتش سوزی در منزل است! این اصطلاح هر چند دارای اغراق فراوانی است اما همه ما آسیب به وسایل و لوازم منزل در هنگام اسباب کشی را تجربه کرده و ضرورت دقت و احتیاط در این زمینه را غیر قابل انکار می دانیم. شرکت اتوبار وفادار بسته بندی لوازم منزل شما را به گونه ای انجام می دهد که هیچ گونه آسیبی به آنها وارد نشود چرا که کادر این شرکت در زمینه بسته بندی وسایل و لوازم منزل با نوین ترین، مدرن ترین و تخصصی ترین متدها آموزش دیده اند و بهترین بسته بندی را برای به حداقل رساندن آسیب ها در اسباب کشی انجام خواهند داد.

  • حمل بار و اثاثیه منزل

حمل بار در شرکت اتوبار وفادار بسته به حجم، حساسیت و سایر ویژگی های بار از طریق انواع وسیله های حمل بار صورت می پذیرد. به طور خاص در مورد حمل اسباب و اثاثیه منزل این شرکت خاورهای مسقف با کف موکت کاری شده را به کار می گیرد تا وسایل و لوازم شما را از وارد شدن هر گونه آسیب و کوچکترین خراش و یا هر خطر شرایط آب و هوایی از جمله بارندگی و سایر خطرات احتمالی مصون بدارد.