اتوبار وفادار

روانشناسی اسباب کشی از نظر اتوبار وفادار

ما به عنوان بهترین باربری تهران خدمات تخصصی اسباب کشی و حمل بار را در استان تهران به سبکی درست و شیوه ای نوین انجام می دهیم
021-77961414

روانشناسی اسباب کشی از نظر اتوبار وفادار

فرآیند اسباب کشی یا به بیان دیگر اثاث کشی ، مطمئنا یکی از سخت ترین و پیچیده ترین فعالیت های یک زندگی شهری به شمار می رود. این مطلب به بررسی روانشناسی اسباب کشی می پردازد و مواردی را بیان می کند که با رعایت آن ها ، می توانید از دغدغه ها و استرس خود در زمان جابجایی منزل بکاهید و یک اسباب کشی آسان داشته باشید.

فرموش نکنید که اتوبار وفادار که به عنوان بهترین باربری شرق تهران ، نام خود را در سال های اخیر بر سر زبان ها انداخته اند ، می تواند تمامی این فعالیت ها را به صورت کاملا تضمینی برای شما به انجام برساند.

روانشناسی اسباب کشی از نظر اتوبار وفادار

یکی از مهمترین مواردی که نمی توان در زمان اسباب کشی آن را نادیده گرفت، نگرانی و استرس خانواده ها مخصوصا خانم های خانه دار جهت جمع کردن و سپس پهن کردن وسایل در خانه، دل کندن از فضای قبلی و عادت کردن با محیط و شرایط جدید است. اما باید توجه داشت که عدم برنامه ریزی، مهمترین عامل تشویش ها و نگرانی ها و منشا بسیاری از آشفتگی های عصبی در زمان اسباب کشی است.

به همین دلیل جهت شروغ اولین قدم برای اسباب کشی ، بایستی یک لیست از فعالیت هایی که باید انجام بگیرند، با حفظ ترتیب و زمان بندی و همچنین وسایلی که میخواهیم جابجا شوند را روی کاغذ بنویسید، پس از آن مرحله مهم بسته بندی وسایل را آغاز کنید.

یکی از مواردی که در روانشناسی اسباب کشی باید بدان توجه داشت این است که اصولا انسان ها در فضاهای شلوغ و نامنظم، روحیه ای پرخاشگر پیدا می کنند. پس باید تلاش کنید تا افراد خانواده، خودشان وظیفه جمع کردن وسایلشان به عهده بگیرند.

روانشناسی اسباب کشی

برای جلوگیری از گیج شدن ، می توانید از یک مکان مشخص (مانند آشپزخانه) شروع به جمع کردن و بسته بندی وسایل کنید و سپس به سمت بقیه نقاط خانه پیش روید. هنگام چیدن وسایل در منزل جدید نیز دقت کنید که نباید در ابتدا همه بسته ها را باز کنید. بلکه هر بسته را به مکان مورد نظر ببرید تا دچار سردرگمی نشوید. فراموش نکنید که اسباب کشی عاملی برای از بین بردن آرامش شما نیست. بلکه می تواند انگیزه ای برای شروع یک زندگی جدید و بهتر باشد.

از دیدگاه روانشناسی ، اسباب کشی فرصتی است برای نگاهی جدید به زندگی و کسب تجربه ای جدید و خوش آیند از یک مکان جدید و به دست آوردن همسایه های جدید. می توانید این فرایند را به اتوبار وفادار بسپارید که در سال های اخیر ، تجربیات فراوانی را در زمینه اسباب کشی و همچنین باربری مینی سیتی به دست آورده است.

دقت کنید که پس از بسته بندی وسایل ، هر بسته و جعبه را با توجه به محتوای آنها با ماژیک علامت گذاری کنید. این حرکت به شما کمک می کند تا پس از جابجایی و در منزل جدید، بدانید که کدام جعبه باید به آشپزخانه، کدام یک به اتاق خواب و کدام یک به بپذیرایی منتقل شود.

تفکیک نمودن بسته ها کمک فراوانی به افزایش آرامش شما خواهد کرد. از کارگران زبده و متخصص اتوبار وفادار درخواست کنید هر بسته را با توجه به نوشته روی آن در مکان مورد نظر قرار دهند. آماده کردن یک فهرست مختصر و کوتاه از محتویات هر جعبه، می تواند به شما در یافتن وسایلی که نیاز فوری و ضروری به آن ها دارید، کمک شایانی کند بهترین روش برای چیدن لوازم و ابزار آشپزخانه آن است که از وسایل مهم و ضروری شروع کنید و جعبه وسایلی را که کمتر به کارتان می آید در آخرین مرحله مرتب کنید و آن را در گوشه ای قرار دهید. برنامه ریزی کنید و از اعضای خانواده نیز برای چیدمان وسایل کمک بگیرید.

به طور مثال از کودکان بخواهید لباس ها و کمدهای خود را مرتب و منظم کنند. پس از این که وسایل بزرگ آشپزخانه و ظروف را در جای خود قرار دادید، جعبه های خالی را جمع کنید تا وسایل کوچک تر در میان کارتن ها گم نشوند. دقت داشته باشید که همیشه از اجسام، ابزار و ظروف بزرگ تر به سمت وسایل کوچک تر حرکت کنید. به این ترتیب می توانید راحت تر به فضای اطراف تان نظم دهید و آرامش بیشتری برقرار کنید.