اتوبار وفادار

خدمات باربری در زمینه اسباب کشی

ما به عنوان بهترین باربری تهران خدمات تخصصی اسباب کشی و حمل بار را در استان تهران به سبکی درست و شیوه ای نوین انجام می دهیم
021-77961414

خدمات باربری در زمینه اسباب کشی

باربری حکیمیه، باربری مینی‌سیتی ، باربری تهرانپارس از جمله باربری شرق تهران هستند که مانند دیگر باربری‌های تهران، خدمات باربری در زمینه اسباب‌کشی به مشتریان خود ارائه می‌دهند. اسباب‌کشی از جمله کارهایی است که معمولاً با استرس همراه است. صرف وقت زیاد برای بسته‌بندی و نگرانی بابت انجام درست آن به طوری که کمترین آسیب به وسایل برسد، هزینه حمل و نقل وسایل و دغدغه حمل درست وسایل با کمترین خسارت و چیدمان بعد از آن، از مواردی هستند که فکر کردن به آن‌ها در زمان اسباب‌کشی، این کار را به کاری طاقت فرسا تبدیل می‌کند. از این رو سپردن انجام اسباب‌کشی به افرادی که متخصص در این امر هستند، می‌تواند بسیار کمک کننده باشد.

خدمات باربری در زمینه اسباب کشی

شرکت‌های باربری از جمله باربری شرق تهران در امر اسباب‌کشی بسیار حرفه‌ای بوده و خدمات باربری متنوعی را در این زمینه به مشتریان خود پیشنهاد می‌دهند. به طوری که با سپردن صفر تا صد کار اسباب‌کشی به این شرکت‌ها، همچنین می‌توان هزینه‌های این کار را مدیریت کرده و حتی کاهش داد. در ادامه سعی داریم به طور خلاصه به خدمات باربری در زمینه اسباب کشی که این شرکت ها ارائه می‌کنند، اشاره کنیم.

خدمات اسباب‌کشی
  • ارائه مشاوره و انتخاب خودروی مناسب حمل بار:

در وهله اول یک شرکت باربری راهنمایی‌های لازم را در زمینه انجام درست کار ارائه داده و ماشین مناسب جهت حمل وسایل را پیشنهاد می‌دهد. فاکتورهایی مانند حجم وسایل، فصلی که اسباب‌کشی در آن صورت می‌گیرد، مسافتی که باید طی شود و مواردی از این دست در انتخاب ماشین نقش دارند.

  • بسته‌بندی:

بسته‌بندی وسایل به نحوی که وسایل به ویژه وسایل شکستنی کمترین آسیب را در طی حمل ببینند، بسیار مهم است. مأموران شرکت این کار را به صورت کاملا حرفه‌ای و در کمترین زمان ممکن انجام می‌دهند. ارائه کارتن و دیگر وسایل بسته‌بندی نیز از جمله خدمات این شرکت‌ها است. بسته‌بندی اصولی ضمن محافظت از وسایل و لوازم منزل، باعث حمل آسان آن‌ها و کاهش زمان اسباب‌کشی می‌شود.

خدمات باربری در زمینه اسباب کشی
  • جابه‌جایی وسایل سنگین:

جابه‌جایی وسایلی مانند یخچال، ماشین لباسشویی و ظرفشویی و… از سخت‌ترین قسمت‌های اسباب‌کشی به شمار می‌آید. اما کارگران شرکت خدمات باربری این کار را به صورت حرفه‌ای و به راحتی انجام می‌دهند و شاید پررنگ‌ترین کار انجام شده توسط شرکت باربری، همین کار باشد. کارگران حرفه‌ای باربری با بدن‌های ورزیده و با ترفندهای مخصوص، این لوازم سنگین را به آسانی جابه‌جا می‌کنند و در عین حال مراقب هستند تا آسیبی به این وسایل نرسد. حفظ ایمنی این لوازم بسیار مهم است. چرا که با کوچکترین خطا، هزینه گزافی باید برای جبران پرداخت. نکته مهم دیگر که حتماً باید به آن توجه داشت این است که جابه‌جایی این وسایل برای افراد عادی بسیار سخت بوده و ممکن است سلامتی آن‌ها را به خطر بیندازد.

  • انجام چیدمان منزل جدید:

پس از حمل وسایل به منزل جدید، کار شرکت باربری به اتمام نمی‌رسد. بلکه مأموران شرکت در چیدمان و تمیزی منزل جدید نیز کمک حال شما خواهند بود.

لازم به تذکر است که به طور کلی اسباب‌کشی کاری هزینه‌ بر است ولی با سپردن آن به شرکت‌های باربری ضمن مدیریت هزینه‌های خود از انجام کار به نحو احسن اطمینان حاصل کرده و از خسارت‌های احتمالی بابت انجام کار به صورت غیر حرفه‌ای جلوگیری خواهید کرد.