اتوبار وفادار

نکات مهمی که باید درباره اسباب کشی آنها را بدانیم و عمل کنیم

ما به عنوان بهترین باربری تهران خدمات تخصصی اسباب کشی و حمل بار را در استان تهران به سبکی درست و شیوه ای نوین انجام می دهیم
021-77961414

نکات مهمی که باید درباره اسباب کشی آنها را بدانیم و عمل کنیم

اسباب کشی، حمل اثاثیه و بسته بندی آنها به محل جدید از مهم ترین مسائل در جابه جایی به مکان جدید است که در عین ساده بودن، اقدامات و برنامه ریزی های لازم خود را نیاز دارد. گرچه روز اسباب کشی به راحتی کارگران در اتوبار میتوانند شما را در این مسئله یاری کنند.

اما باید بدانید که شما هم یکسری اقدام مهم و ضروری باید انجام بدید تاقبل از آن که مشکلی پیش بیاید در کمترین زمان ممکن بتوانید به مکان جدید منتقل شوید. در اینجا به مهم ترین اقدامات لازم در اسباب کشی می پردازیم که اجرای آنها لازم و ضروریست.

نکات مهمی که باید درباره اسباب کشی آنها را بدانیم و عمل کنیم

یکی از مهمترین خدماتی که شرکت های باربری ارائه می دهند ، اسباب کشی می باشد. اما نکاتی که باید پیش از آغاز اسباب کشی انجام دهیم ، بسیار مهم می باشد.

دو هفته پیش از اسباب کشی

دو هفته قبل از شروع اسباب کشی باید به فکر آماده سازی وسایل خانه برای بسته بندی به خصوص وسایل شکستنی و حساس، تعویض آدرس خود برای قبض ها و آماده کردن خانه جدید برای انتقال باشید.

روز قبل از اسباب کشی

روز قبل از اسباب کشی به مکان جدید، باید مثل آرامش قبل از طوفان باشید! این تعبیر شاید کمی نگرانی را به همراه داشته باشد. اما اگر به درستی عمل کنید ، قطعا مشکلی پیش نمی آید و در نهایت از اسباب کشی نیز لذت می برید. در این روز باید تمام وسائل منزل برای اسباب کشی آماده و دردسترس باشد. وسایل و اقلام مهم تری نیز وجود دارد که باید آن ها را در دسترس تر بگذارید مثل:

 • لباس های راحتی
 • تخت خواب
 • شارژر موبایل و لوازم برقی
 • دستمال توالت
 • لوازم شویندگی و بهداشتی مثل شامپو، صابون، مایع دستشویی، پودر و مایع لباسشویی
 • ظروف مثل بشقاب ها، قوری و کتری
 • اقلام خوردنی و نوشیدنی مثل چای، قهوه، شکر، شیر

باربری شرق تهران ، با ارائه خدمات در زمینه های مختلف حمل و نقل در تهران و حومه ، شما را در زمینه اسباب شکی یاری می نماید.

همچنین توصیه هایی که شما را در اسباب کشی نجات می دهد. اگر به فکر اسباب کشی هستید و نمی دانید که چگونه اقلام و وسایل خود را بسته بندی کنید نکات زیر راحتما مطالعه کنید.

 • چیزهای اضافی را کم کنید

یکماه قبل از جابه جایی حتما وسایل اضافی راکم کنید. در این مورد بی رحم باشید. کتی که یکسال آنرا نپوشیده اید، اگر سالم است آنرا به نیازمند ببخشید و اگر سالم نیست آنرا دور بریزید. هرچه اقلام شما کمتر باشد هزینه حمل اتوبار کمتر می شود.

 • دسته بندی شده ومرتب کار کنید

پخش ویلا نباشید! هرچیزی را دسته به دسته و مرتب کنید. این کار باعث می شود که چیزی را از قلم نیانداخته باشید و به هنگام نیاز درکمترین زمان به آن دسترسی داشته باشید.

 • با خیریه ها هماهنگ کنید

بسیاری از وسایلی که ما داریم و استفاده از آن ها نمی کنیم به کار خیریه ها می آید. خیریه ها از این حرکت بسیار استقبال کرده و وسایلی که مورد نیاز شما نیست را به نیازمندان مربوطه می رسانند.

 • اگر فروختنی هست، حتما بفروشید

اگر در یک ماه گذشته یک تلویزیون جدید خریده اید و تلویزیون قبلیتان را در اتاق خواب گذاشته اید، ممکن است این وسیله برای جابه جایی وقت و انرژی شما را بگیرد. بهترین راه حل برای کمتر کردن وسیله ها برای جابه جایی اینست که وسایل اضافی و قیمتی را حتما بفروشید.