اتوبار وفادار

درباره فن حمل و نقل چه می دانید؟

ما به عنوان بهترین باربری تهران خدمات تخصصی اسباب کشی و حمل بار را در استان تهران به سبکی درست و شیوه ای نوین انجام می دهیم
021-77961414

درباره فن حمل و نقل چه می دانید؟

با کمی جستجو درباره واژه حمل و نقل با توضیحات و مفاهیم مختلفی رو به رو هستیم. اگر بخواهیم تعریف ساده ای از فن حمل و نقل داشته باشیم در چند کلمه می توان گفت: “جا به جایی وسایل و مواد” که همین چند کلمه می تواند بیانگر انتقال موارد باشد.

تعریف از فن حمل و نقل کامل است که در برگیرنده تمامی عوامل شکل دهنده آن یعنی حرکت، زمان، مکان، مقدا و فضا باشد که در ادامه به شرح هر کدام می پردازیم.

درباره فن حمل و نقل چه می دانید؟

1- حرکت : اولین مورد در زمینه فن حمل و نقل ، حرکت است. کالاها درون انبار ها باید ازجایی به جای دیگر منتقل شوند که به حمل و نقل بر می گردد.

2- زمان : هر کالایی در زمان مقرر باید به محل مورد نظر برسد. فن حمل و نقل به ما این اطمینان را می دهد که اختلالی در رسیدن اقلام به دست مشتری وجود نخواهد داشت.

3- مکان : در سازمان های بزرگ زمانی که اقلام و محصولات به محل مورد نظرشان نرسند، از ارزش پایینی برخوردار خواهند بود که فن حمل و نقل اقلام را به محل صحیح می رساند.

4- مقدار : در شرایط مختلف زمانی و مکانی، شرایط حاکم بر یک سازمان و نیاز آن به اقلام می تواند فرق کند. در فن حمل و نقل این اطمینان حاصل می شود که هر مرحله به صورت پیوسته نیاز خود را دریافت خواهد کرد.

5- فضا : فضای انبارها از اهمیت بالایی برخودار است که در هزینه ها تاثیرگذار است و از آنجایی که هر چه فضا بیشتر باشد ، هزینه آن نیز بیشتر خواهد شد، با فن حمل و نقل و با انتخاب وسایل بهتر می توان فضای کمتری را اشغال نمود.

اتوبار وفادار ، خدمات حمل و نقل و باربری در تهرانپارس و باربری شرق تهران را با سرعت و امنیت بالا در اختیار شما قرار می دهد.