اتوبار وفادار

از یک شرکت خدمات باربری انتظار چه خدماتی داشته باشیم؟

ما به عنوان بهترین باربری تهران خدمات تخصصی اسباب کشی و حمل بار را در استان تهران به سبکی درست و شیوه ای نوین انجام می دهیم
021-77961414

از یک شرکت خدمات باربری انتظار چه خدماتی داشته باشیم؟

شرکت‌های خدمات باربری زیادی در نقاط مختلف تهران از شمال تا جنوب تهران، غرب و همچنین باربری شرق تهران مشغول به فعالیت هستند. باربری مینی سیتی، باربری تهرانپارس و باربری حکیمیه از جمله باربری‌های فعال در شرق تهران هستند. اغلب مردم در زمان اسباب‌کشی به فکر استفاده از خدمات این مجموعه‌ها می‌افتند. ولی باید بگوییم که خدمات باربری فقط محدود به زمان اسباب کشی نیست.

از یک شرکت خدمات باربری انتظار چه خدماتی داشته باشیم؟

اکثر کسب و کارهای بزرگ و کوچک برای حمل و نقل اقلام تولیدی یا خریداری شده خود نیز از خدمات شرکت باربری بهره می‌برند. اما به راستی خدمات باربری به چه نوع خدماتی اطلاق می‌شود؟ مشتری انتظار چه خدماتی را از یک شرکت باربری باید داشته باشد؟ در این نوشتار کوتاه سعی داریم به این سؤالات پاسخ دهیم و خدماتی را که شرکت‌های باربری ارائه می‌دهند، معرفی کنیم.

خدمات باربری‌ ها

همان طور که اشاره شد، امروزه شرکت‌های زیادی در تهران در زمینه باربری فعال هستند. همین امر باعث ایجاد رقابت بین این شرکت‌ها شده است. خدمات شرکت باربری در نقاط مختلف تهران، همچنین باربری شرق تهران از جمله باربری مینی سیتی ، باربری حکیمیه و باربری تهرانپارس، برای جذب مشتری بیشتر به ایجاد تنوع در خدمات خود روی آورده‌اند. لازم به ذکر است که نوع خدمات ارائه شده بسته به شرکت‌های مختلف، متفاوت است. اما به صورت کلی خدمات شرکت باربری شامل خدمات زیر می‌شود:

خدمات باربری در شرق تهران
  • سرویس اسباب‌کشی: مهمترین خدمات ارائه شده از طرف باربری‌ها مربوط به زمان اسباب‌کشی است. معمولاً در زمان اسباب‌کشی لازم است افراد حرفه‌ای مشغول به این کار شوند تا کمترین آسیب به وسایل مشتری برسد. حمل وسایل بزرگ نیز اصول خودش را دارد و باید توسط افراد با تجربه انجام گیرد. مأموران باربری متناسب با حجم وسایل، وسیله نقلیه برای حمل بار را انتخاب می‌کنند. کف ماشین مورد نظر با پتو و موکت پوشانده می‌شود تا آسیبی به وسایل نرسد. در تمام طول کار، کارگران حرفه‌ای با دقت و به صورت اصولی کار حمل وسایل را انجام می‌دهند.
  • بسته‌بندی و چیدمان وسایل پس از حمل: برخی از شرکت‌ها در امر بسته بندی وسایل نیز پیشنهاداتی برای مشتری دارند. بسته‌بندی اصولی وسایل متناسب با جنس آن‌ها و شکننده بودن یا نبودنشان، همچنین ارائه کارتن بسته‌بندی از جمله این خدمات هستند. این شرکت‌ها پس از حمل وسایل نیز در زمینه چیدمان و حتی تمیزی فضای مورد نظر نیز خدماتی ارائه می‌دهند. بهتر است بگوییم با آسودگی می‌توان از صفر تا صد اسباب‌کشی را به شرکت‌های باربری سپرد.
  • حمل بارهای سنگین: خدمات شرکت باربری فقط منحصر به زمان اسباب کشی نیست. افراد برای حمل وسایل سنگین خود، از خدمات باربری بهره می‌برند. شرکت‌ها و کسب و کارهای کوچک و بزرگ برای حمل و نقل اقلام خود از این خدمات استفاده می‌کنند. شرکت‌های باربری با ارائه خدمات بین شهری و همچنین برون شهری سعی در ارائه بهترین خدمات به این دسته از مشتریان دارند.
  • اجاره کانتینر: برخی از شرکت‌های باربری فضایی برای انبار بار و کالا در نظر گرفته‌اند و در صورت تمایل مشتری این فضاها را در اختیار آن‌ها قرار دهند. انبار کالا در کانتینر ها نیز با رعایت اصول اولیه صورت می‌گیرد تا کالاهای انبار شده دچار خسارت نشوند.
  • انجام خدمات فنی: برخی از باربری‌ها در نصب و سرویس وسایل برقی مانند یخچال، ماشین لباس‌شویی و … نیز کمک حال مشتری هستند.